Aktualności

Listopad 2021

Od dnia 1 listopada wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania Działań na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy DROGA realizuje nowy projekt pt.:”Hybrydowy punkt interwencji kryzysowej dla ofiar przemocy domowej i seksualnej”.
Więcej informacji => LINK

Active-citizens-fund@4x

 

 

 

 

15 Marca 2021

Od 15 marca do 15 grudnia 2021 we współpracy z Gminą Olsztynek realizujemy program profilaktyczny Całodobowa pomoc rodzinom, w których występują problemy związane z używaniem alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych, oraz osobom doświadczającym przemocy, prowadzona przez koordynatora i wolontariuszy Olsztyńskiego Telefonu Zaufania” Anonimowy Przyjaciel” poprzez poradnictwo, wsparcie psychiczne, psychoedukację, pomoc prawną.

27-29 Września 2019

Obchody Jubileuszu 45 lecia Olsztyńskiego Telefonu Zaufania ‚Anonimowy Przyjaciel’.
W tym roku Olsztyński Telefon Zaufania obchodzi Jubileusz 45 lecia.’Anonimowy Przyjaciel’. Świętowali z nami  przedstawiciele Telefonów Zaufania w  Gdańsku, Częstochowie a także delegacje zagraniczne.
27 września 2019 r. odbyło uroczyste spotkanie w Ratuszu.Mogliśmy zobaczyć prezentację historii i osiągnięć Olsztyńskiego Telefonu Zaufania i uczestniczyć w doniosłym momencie przyznawania przez Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza wyróżnień wieloletnim  wolontariuszom OTZ.
Wieczorem spotkaliśmy się w filharmonii olsztyńskiej na specjalnie zorganizowanym z okazji 45-lecia koncercie dla wolontariusze ale także ich rodziny i sympatyków Telefonu.Wystąpił Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie oraz The Doctors z utworami muzyki popularnej. Uczta dla ducha! Nie tylko dla ucha!
Przez następne dwa dni wolontariusze brali udział w konferencji szkoleniowej w Mierkach.
Wykłady i warsztaty poświęcone były tematyce przezwyciężaniu samotności zwłaszcza osób starszych.

Luty 2016

Rozmowa z Andrzejem Kurowskim – Anonimowi Przyjaciele

Polskie Radio Olsztyn, Pani Ewa i Andrzej wystąpili w Audycji Roberta Lesińskiego => AUDYCJA

29 Października 1974

O godz.17.00  -pierwszy dyżur w Olsztyńskim Telefonie Zaufania ‚Anonimowy Przyjaciel’

Komentarze są wyłączone.